TelePortál

DE Informatikai Szolgáltató Központ

Kártyafüggetlenítés

A mobilszolgáltatóval kötött jelenlegi szerződésünk lehetőséget biztosít a Debreceni Egyetem által vásárolt készülékek ingyenes szolgáltató függetlenítésére (SIM lock feloldásra), amint erről a korábban kiadott kancellári körlevelekből is mindenki értesülhetett.

Kancellári tájékoztatók a mobilokról

A függetlenítési folyamat 2015. decemberben elkezdődött, de a kijelölt feloldó pontjainkra a mai napig a feloldható készülékeknek csupán 20%-át vitték be. A feladat végrehajtásában időarányosan ez alacsony részvételnek minősíthető. Február elején újabb 50 feloldó kód érkezett a szolgáltatótól, ezért kérjük ellenőrizze IMEI száma segítségével a TelePortálon, hogy készüléke feloldható-e.

IMEI szám keresése

Kérjük, hogy amennyiben még nem tette meg, a későbbi torlódások elkerülése végett mobilkészülékével mihamarabb keresse fel a korábban kijelölt helyszínek valamelyikét!

• Egyetem téri Campus
    • Kémia épület C lépcsőház 4. szoba,              Mellék: 62849, 62846
  • Nagyerdei körúti Campus
    • Igazgatási épület, 2. em. 213., 211 szoba,   Mellék: 55855, 57131, 54447
  • Auguszta Campus
    • Auguszta főépület, fsz. 04.,                       Mellék: 56399, 56399
  • Böszörményi úti Campus
    • Kancellária "C" épület, fsz. IT HelpDesk,       Mellék: 88422, 88314
  • Kassai úti Campus
    • TEOK Épület, Szuperszámítógép Labor.,      Mellék: 62831, 72268
  • Nyíregyházi EK Campus
    • "A" épület, 2. em. 208 szoba,                   Mellék: 143
  • Hajdúböszörményi Campus
    • 2. sz. épület II.,                                      Mellék: 5157

Kérjük szíves közreműködését és konstruktív együttműködését, hogy a kitűzött feladatainkat határidőre el tudjuk végezni.